Який вид вибрати для дизайну вітальні
Вітaльню чaстo нaзивaють візиткoю і сeрцeм пoмeшкaння, aджe сaмe после этого і гoсті, і дoмoчaдці прoвoдять нaйбільшe чaсу. Цe кімнaтa, якa збирaє в тіснoму кoлі сім’ю тa друзів, a тoму, мoжливo, нaйпeршoю спaдaє нa думку під чaс згaдки прo влaсну дoмівку чи oсeлі свoїx рідниx і знaйoмиx.
З цієї причини вибір дизaйну вітaльні є нaдзвичaйнo вaжливий, тoж рішeння прo тe, який почерк інтeр’єру oбрaти чтобы її oблaштувaння, слід приймaти всe рeтeльнo oбдумaвши.
Фaктoри, які пoтрібнo врaxoвувaти під чaс вибoру дизaйну вітaльні:
- влaсні смaкoві впoдoбaння;
- світoгляд, спосіб життя та хобі мешканців;
- розміри та розташування кімнати;
- функціональність вітальні в домівці;
- модні тенденції в інтер’єрах помешкань.
Під отрезок времени оновлення інтер’єру у вітальні рекомендуємо використовувати якісну фарбу, яка далеко не лише забезпечить рівне покриття, а й гарантує його стійкість возьми роки. Особливою зносостійкістю володіє латексна фарба Śnieżka Design Lux 3, яка має 1-й клас стійкості впредь до мокрого стирання. Крім того, завдяки вмісту інноваційного компонента Teflon™ surface protector, фарба узагалі запобігає виникненню забруднень. Водночас якщо нате стінах є незначні нерівності та дефекти, фарба допоможе приховати їх, створивши глибокоматове покриття.
Виріб є екологічним, має відмінний розхід (вплоть до 10 м²/кг вслед за одношарового нанесення) і тонується ради системою Śnieżka Color System у до скорого свидания-який колір з 518 зразків или фарбу можна закольорувати вручну, використовуючи універсальний пігментний концентрат Colorex.
Найпопулярнішими інтер’єрними стилями 2020 року є лофт, заросли-тек, мінімалізм, максималізм, екостиль і скандинавський. Кожен із них має своє неповторне обличчя і зазвичай зводиться впредь до кількох характерних жемчужное) зерно. Нижче наводимо їхні особливості.
Вид лофт підходить угоду кому) сучасного покоління – як для того молодих людей, які живуть самі, зокрема творчих особистостей, яко і для подружжя. Його нью-йоркський урбаністичний неотразимость легко відтворюється у квартирах-студіях, а також у помешканнях із високими стелями та великою площею. Головною особливістю стилю є чорнова обробка як елемент декору, який створює богемну атмосферу кімнати під самим дахом, держи горищі:
- акцентна цегляна стіна, яка може бути як «рідною» (будівельною), си і декоративною (імітованою під цегляну кладку);
- навмисно без- сховані труби та дроти;
- відкритий простір, високі стелі та широкі вікна;
- поєднання старомодних меблів із сучасними;
- канцелярия із великою кількістю подушок і пледів;
- лампи получай дротах і софіти замість звичайних люстр;
- із текстилю вітаються шкіра, кожа і фетр.
Технологічний пошиб гай-тек покине нас в самом деле ще нескоро, швидше навпаки – если вдосконалюватися, видозмінюватися і залишатиметься одним із найпоширеніших серед молоді та тих, хто прагне по практичності. Основні його риси – це:
- гладкі металеві і скляні та всего хорошего-які інші дзеркальні й глянцеві поверхні;
- прямі лінії та монохромна стилістика: стримані класичні чорний, білий і сірий кольори;
- велика технологічність – велика кількість техніки й автоматизованих систем.
Мінімалізм конкретно підходить антиконсюмеристам, чи, інакше кажучи, «антиплюшкіним», які проти речовизму та культу споживацтва. Певно, саме таким (образом облаштував би свою вітальню действующее лицо Роберта де Ніро у фільмі «Heat», чиїм основним правилом було ніколи малограмотный мати в житті нічого, чого б малограмотный можна було залишити протягом 30 секунд, якщо запахне смаленим. У дечому мінімалізм перегукується з заросли-теком:
- лаконічність в оздобленні – мінімум меблів і декору та вільний простір;
- чітке зонування, максимальна функціональність і пропорційність;
- небагата палітра – усього 2-3 відтінки, переважно однієї гами;
- безыскусственность ліній і відсутність візерунків та орнаментів, зокрема однотонні шпалери, штори тощо.
Максималізм. Як таке можливо, що у трендах можуть перебувати одразу пара протилежні стилі? Приблизно бесцельно само, як в одному суспільстві можуть співіснувати ни чуточки протилежні за характером прислуга. З іншого боку, він з’явився получай противагу мінімалізму з його деякою занудністю.
Основні його риси – це однако те, що відторгає його «супротивник»: велика кількість декору, строкаті забарвлення, різноманітність фактур і т.д. Водночас максималізм – це приставки не- необдумане нагромадження, а мистецтво поєднувати непоєднуване.
Екостиль з’явився порівняно новообращенный та не поспішає здавати позицій при помощи актуальність екологічних проблем у світі. Його естество зводиться до використання натуральних і перероблених матеріалів, а з огляду в ідею антиконсюмеризму він має схожі риси з мінімалізмом:
- світлий відкритий простір, який досягається завдяки великим вікнам, світлій палітрі та відсутності зайвих предметів;
- натуральні матеріали в обробці та живі декоративні рослини;
- природна палітра: зелені, сині, бежеві, пісочні відтінки.
Скандинавський вкус немовби відібрав усе найкраще від мінімалізму та екостилю. Це лаконічний проектирование, який вирізняється цікавими контрастними акцентами й етнічними елементами північних народів. Він універсальний і мобільний, адже «обличчя» вітальні можна міняти вслед за допомогою текстилю й декору. Завдяки атмосфері домашнього затишку, яку він створює, ідеальний пользу кого дизайну вітальні.
Який би метаболизм ви не обрали, пам’ятайте, що інтер’єр вашої вітальні неважный (=маловажный) повинен обов’язково сходити зі сторінок глянцевих журналів. Головне, щоб домочадці почувалися затишно у ньому чи щоб він відповідав способу життя власників помешкання, що зрештою рівносильне першому.