Різновиди екскаваторних ковшів

Види кoвшів

Eкскaвaтoри признaчeні для того мexaнізaції ряду рoбіт у будівeльній і гірничoдoбувній сфeрax, нaприклaд, ствoрeння кoтлoвaнів, видoбувaння гірськиx пoрід, здійснeння вaнтaжнo-рoзвaнтaжувaльниx рoбіт.

Мexaнізм і рoбoчі склaдoві

Ківш є чaшeпoдібнoю систeмoю з зубцями, якa включaє в сeбe oдну зaдню і дві бічні стінки. Зaлeжнo від гaлузі викoристaння зa мeтoдикoю виготовлення конструкції можуть бути литі, зварні та суміщені. Ріжуча окаемка виступає вперед, вона оснащується змінними зубцями.

Ковші роблять зі сталі високої якості, яка відрізняється підвищеною міцністю в екстремальних умовах присутствие впливі високих либо низьких температур.

Екскаваторні ковші можуть бути таких типів:

Розпушувачі

Відмінні риси: лита конструкція з зубцями рухомого типу, розміщеними ступінчасто.

Призначення: виїмка ґрунту та розпушування сипучих матеріалів. Взаємодія зі скельним ґрунтом і дроблення каменя здійснюється тільки следовать допомогою спеціальних моделей.

Навантажувальні

Відмінні риси: легка налаженность з рівною кромкою і можливістю монтажу захисних деталей во (избежание виключення зносу швів і ребер.

Призначення: навантаження-розвантаження пухкого ґрунту.

Зачисні

Відмінні риси: проблем) зварений механізм з рухомим типом зубців, перфорацією і гострою кромкою.

Призначення: протирка водойм, роботи з поглиблення дна.

Планувальні

Відмінні риси: прямокутна конфігурація, центральне нервюра та ріжучі зубці. Посилений механізм оснащений ножем. У деяких моделях є перфорація.

Призначення: робота з насипами, каналами, схилами. Механізм допомагає поглиблювати траншеї аль канали.

Скельні

Відмінні риси: міцна сталь, ріжучі зубці та площини між ними посилені, зносостійкі бічні пластини також з посиленням, захист дна і щік. У набір, як требование, входять бокорізи.

Призначення: робота з ґрунтом кам\’янистого типу, твердими породами, навантаження-розвантаження скельних матеріалів у важких умовах.

Профільні

Відмінні риси: трапецієвидна геоид, ножі, що виходять следовать межі ковша, регульована масштабность дна і кут нахилу бічних поверхонь.

Призначення: риття каналів згідно інженерного плану. Переваги системи в тому, що вона задає кут укосів і виключає проникнення вилученого ґрунту.

Пряма лопата

Призначення: механізм зі зварних і литих частин про робіт, які здійснюються вище місця розміщення екскаватора. Ґрунт копають у напрямку «від себя». Зубці заходять в гніздо козирка.

Призначення: створення великих котлованів з розташуванням екскаватора держи дні, взаємодія з ґрунтом різної тяжкості та гірськими породами підірваного типу.

Траншейні

Призначення: оптимальні после габаритами ковші виключають можливість налипання завдяки зниженню площі прилягання ґрунту после стінок.

Призначення: автопрокладка прямокутних траншей, труб і комунікацій. Нетрудно справляються з роботою у важкодоступних місцях з всего лучшего-яким типом ґрунту.

Скелетні

Механізм стандартного типу з перфорацією, який дозволяє встановити потрібні ріжучі деталі.

Призначення: використовуються виключно з метою просіювання і завантаження кам\’яних порід. Дають можливість відсіювання дрібнофракційних частинок і залишають великі складові.

 

Комментарии запрещены.