Як чистити і доглядати за дерев\’яними поверхнями всередині приміщення – поради експерта
Нaтурaльнa
дeрeвинa в інтeр’єрі
– чудoвий мaтeріaл, зaвдяки якoму дoмівкa видaється зaтишнoю і тeплoю. Oднaк цeй мaтeріaл більш вимoгливий, ніж інші, кoли мoвa зaxoдить прo oбслугoвувaння – щoб підтримувaти дeрeвину в нaлeжнoму стaні, зa нeю пoтрібнo дбaйливo і тeрплячe дoглядaти. Ми підкaжeмo, як дoглядaти тa
чистити дeрeв’яні пoвeрxні в приміщeнні</p>.
Як чистити дeрeвину в приміщeнні
– нaйвaжливіші прaвилa
Як і у рaзі пoвeрxoнь з мeтaлу, кaмeню, плитки чи плaстику, oснoвoю
дoгляду зa дeрeвинoю
в інтeр’єрі є рeгулярнe прибирання. Як сплошь и рядом його робити? Поверхні, які найчастіше використовують, слід чистити систематично – тоді немає ризику, що пляма призведе предварительно зміни кольору аль стійкого забруднення, яке важко видалити. Регулярне чищення деревини запобігає відкладанню товстого шару пилу та бруду.
Як доглядати после деревиною в приміщенні
, щоб безграмотный пошкодити її? Почнімо з рівних поверхонь, які найбільш піддаються забрудненню.
- Дерев’яну підлогу і сходи пилососьте принаймні редко на тиждень, уздовж волокон деревини. Покладіть килимки біля входу в оселю – в) такой степени до помешкання если заноситися менше піску, який може подряпати планка.
- Миючи підлогу, використовуйте м’яку ганчірку з мікрофібри либо плоску швабру, злегка змочену вплавь зі спеціальним засобом интересах чищення паркету. Наприкінці зітріть миючий засіб чистою вологою ганчіркою і витріть підлогу досуха.
- Регулярно чистьте плінтуси – саме для них найчастіше збирається черняк бруду у вигляді жиру і пилу. После допомогою відповідної щітки пропилососьте плінтуси, а потім ретельно промийте вплавь з додаванням мийного засобу аль звичайної рідини про миття посуду. Після очищення витріть деревину сухо.
- Дерев\’яні меблі, балюстради і перильца очищайте від пилу тканиною з мікрофібри, а забруднення змивайте невеликою кількістю теплої води з мийним засобом. Застосовуючи спрей про меблів, пам’ятайте, що його завжди потрібно наносити в серветку – якщо наносити безпосередньо нате деревину, він може змінити її колір.
Присмотр за деревиною в приміщенні
– найпоширеніші помилки
Пригляд за дерев’яними поверхнями може отправить більше шкоди, ніж користі, якщо отнюдь не знати, як це точно робити. Стійкі плями, механічні пошкодження альбо подряпаний лак – це приклади проблем, які може спричинити неправильний пригляд.
Ось найпоширеніші помилки, які допускають під дни
догляду за дерев’яними поверхнями в приміщенні
:
- використання універсальних миючих засобів – звичайна рідина исполнение) миття підлоги містить сильні детергенти, які можуть пошкодити деревину,
- миття дерев’яної підлоги оцтом – такий домашній спосіб прибирання може пошкодити зовнішнє покриття паркету,
- чищення паркету паровою шваброю – подібно впредь до використання сильних детергентів, волога і висока ликвидус можуть безповоротно пошкодити лакований пол,
- намочування лакованої дерев’яної підлоги – залитий планка може розшаровуватися і розбухати, а волога створює середовище, сприятливе интересах розвитку грибків і плісняви.
Міцна і красива деревина – чим її обробляти?
Щоб уберегти
деревину в приміщенні
від вологи і механічних пошкоджень, поверхні з цього матеріалу необхідно захистити відповідним виробом. Багато з цих виробів мають мало-: неграмотный лише захисні, але й декоративні властивості.
Пользу кого прикладу, такий засіб як ІМПРЕГНАТ-ҐРУНТ С целью ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON забезпечить повний біологічний захист деревини. Він глибоко просочить дерев’яну поверхню, зміцнить її та захистить від синяви, комах-шкідників та грибків, що викликають розкладання деревини. Ще одна вагома властивість засобу полягає у тому, що окрім захисту, він виконує ще й функцію грунтівки, завдяки чому поверхня деревини стає міцною та гладкою, тому приставки не- лише грибки та комахи-шкідники неважный (=маловажный) зможуть потрапити у деревину. Окрім очевидної економії, совершенно це сприятиме тому, що покриття дерев’яної поверхні слугуватиме довше, никак не осипатиметься та неважный (=маловажный) відшаровуватиметься.
Для повного захисту дерев’яної поверхні від біологічних загроз знадобиться причинить всього один доза ІМПРЕГНАТ-ҐРУНТУ Во (избежание ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON – цього если цілком достатньо. Витрати засобу возле цьому становитимуть давно 4-6 м2/л залежно від породи, твердості та ступеня вологості деревини.
ІМПРЕГНАТ-ҐРУНТ Угоду кому) ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON потрібно наносити бери попередньо підготовану поверхню – вона має бути сухою, чистою та гладенькою, тому впереди імпрегнуванням її варто очистити від бруду, жирних та засмолених плям, висушити, відшліфувати та усунути пил. Прежде використанням імпрегнат-ґрунт варто лише ретельно перемішати. Просочену поверхню слід залишити с целью висихання на 24 години, а відтак захистити фінішним засобом.